witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Porównaj oferty

MACIF Życie - Acti Ochrona

Ubezpieczenie na życie: MACIF Życie - Acti Ochrona

Acti Ochrona jest produktem ubezpieczeniowym, który wchodzi w skład oferty towarzystwa Macif. Jest to polisa na życie, która obejmuje ochronę na wypadek śmierci oraz trwałego inwalidztwa osoby ubezpieczonej.

Umowy ubezpieczenia

Polisę Acti Ochrona może posiadać każdy kto ukończył 18 rok życia i nie przekroczył 65 lat.
Całkowita suma ubezpieczenia może mieścić się w zakresie od 30 000 do 3 000 000 zł. Wtedy ubezpieczony traktowany jest na zasadach warunków standardowych. Powyżej kwoty 3 000 000 zł wprowadza się taryfikację indywidualną.
Umowa standardowo zawierana jest na okres 1 roku oraz przedłużana automatycznie o kolejne okresy roczne.

Składki ubezpieczeniowe

Wysokości rocznych składek za okres ochrony ustalana jest przy uwzględnieniu kryteriów takich jak: jak płeć oraz wiek ubezpieczonego. Wysokość składki zależy także od całkowitej wysokości sumy ubezpieczenia.
Składki opłaca się następująco: rocznie, półrocznie, kwartalnie lub miesięcznie. Najmniejsza wysokość składki oraz pojedynczej raty to 100 zł.

Warto przeczytać

Towarzystwo nie ponosi odpowiedzialności w momencie gdy ubezpieczony popełni samobójstwo w okresie pierwszych dwóch lat od przystąpienia do ochrony ubezpieczenia.

Więcej o Macif

MACIF Życie TUW, należące do grupy MACIF, prowadzi swoją działalność ubezpieczeniową w Polsce od 5 lat. MACIF Życie jako towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych stawia sobie nadrzędny cel, jakim jest ubezpieczanie swoich członków na jak najlepszych warunkach.

Grupa Macif obsługuje 5 milionów członków zapewniając im ubezpieczenia majątkowe i osobowe, produkty ochronno-emerytalne, kredyty i usługi assistance. Na 1 stycznia 2010 r. posiadała w swoim portfelu 16 milionów umów. Macif jest największym we Francji ubezpieczycielem komunikacyjnym pod względem liczby ubezpieczonych pojazdów. W 2009 r. obrót Grupy wyniósł 5,7 miliarda euro.

Źródło: Macif

Powrót do rankinguPorównaj oferty